×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
2.0 GTD 125kw 170ps full Opcion i doganuar dhe regjistruar qe 3 jav ne Kosove me 1 vit RKS cmimi 10.700 Mundesi ndrrimi info : 044579300
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf
€ 4500 Kilometrazha : 200.000 km
M / V : 2005
Ford/Streetka
€ 3800 Kilometrazha : 187000 km
M / V : 2004
Mercedes/170
€ 1500 Kilometrazha : 25600 km
M / V : 2000
Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 140000 km
M / V : 2012