×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Golf 5 Goal shum e bukur me baxho xhami lart .. klima bizonale .. sendiljet me ngrohse .. me kopjuter bordi .. navi .. cd .. ka dhe ekstra bagazhier .. komnda ne timon .. sensor parkimi mbrapa .. xhama te zinj mbrapa origjinal fabrike ... makina ska n3voj pwr shum fjal mund ta kontrrolloni vet ... cmimi i diskutueshem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 2
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 235806 km
M / V : 1988