×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe gjenerike, i ka te gjitha sherbimet e kryera dhe eshte full options, timon tresh me butona pasqyra me palosje me sensor kunder verbimit dhe me rreztence , ABS ESP SRS navigator kompjuter ne bord cd charger etj
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Focus
€ 3500 Kilometrazha : 2 km
M / V : 2007
Renault/Clio
€ 2999 Kilometrazha : 188000 km
M / V : 2006
BMW/X5
€ 11999 Kilometrazha : 338000 km
M / V : 2007
BMW/116
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 90.000 km
M / V : 2014