×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Fiat punto 1.3 Nafte, ne gjendje te mire xhenerike dhe motorike.Shiheni vet ne servisin qe deshironi ju per gjendjen e makines.Cel.0696747474
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/200
€ 3900 Kilometrazha : 256000 km
M / V : 2001
Opel/Astra
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 199999 km
M / V : 2000
Volkswagen/Touran
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2009
Ford/Grand C-max
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 163000 km
M / V : 2007