×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Fiat fiorino ka dy opsione te ulset mbrapa. Dogana dhe Akciza bohet 1450 deri me 31.12.2019
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Fiesta
€ 2200 Kilometrazha : 142000 km
M / V : 2005
Ford/Focus
€ 5200 Kilometrazha : 295000 km
M / V : 2008
BMW/320
€ 6000 Kilometrazha : 227000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Touran
€ 4500 Kilometrazha : 167000 km
M / V : 2004