×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe te rregullt pa asnje defekt eshte 1.3 dhe 118ps.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/220
€ 11000 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2010
Seat/Ibiza
€ 3700 Kilometrazha : 202000 km
M / V : 2004
Mercedes/220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 269000 km
M / V : 2001
Audi/A6
€ 10000 Kilometrazha : 00000000 km
M / V : 2010