×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Makina ndodhet ne gjermani esht akoma me garanci te mercedes benz i ka te tera opsionet e mundeshme per E clasin distronic ++, brake assist (ndalon vet), lane assist(mban makinen mes vijave te rruges ), blind assist(te paralajmeron kur te vjen makin afer) klima bizonale , intelligent light ( dritat ndizen vet kur erresohet dhe kthehen kur kthen timonin ) makina ka dhe shum opsione te tjera esht e ber me porosi vetem nje pronar makina ka garanci te mercedes benz dhe 25000 km 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008