×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Automjeti esht bler me 5000 km nga kompania ne vitin 2010 tani posedon 250000km ne gjendje te rregullt dhe servisim grantues
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Cabstar
€ 6000 Kilometrazha : 140.000 km
M / V : 1999
Ford/Transit
€ 1500 Kilometrazha : 250.000 km
M / V : 1999
Isuzu/Npr 85
€ 7200 Kilometrazha : 170.000 km
M / V : 2005
Mercedes/Sprinter
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 187000 km
M / V : 2009