×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Marka \ud83d\udc49BMW
Forca motorrike\ud83d\udc493.0 si
Lloji i kambjos\ud83d\udc49automatik
Karburanti \ud83d\udc49benzine
Viti i prodhimit \ud83d\udc492009
Kilometrat\ud83d\udc49240000
Cmimi \ud83d\udc4911000€
Nr i kontaktit\ud83d\udc490693267959
Pershkrim \ud83d\udc49Shitet BMW X5 Viti 209 3.0si benzine X-Drive  ,SUPER FULL OPTION  , PANORAMA ,SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA,KAMERA 360 GRAD , NGROHJE SEDILJESH, PARA DHE MBRAPA , HAPJE ME SHENJE GISHTI , START STOP NDIZET ME CELS NE  XHEP ,XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE  ,TIMON ME NGROHJE,FENER FULL LED INTELIGJENT ,PASQYRA ANTI VERBUESE , GOMA TE SAPO VENDOSURA 100%TE REJA,SAPO ARDHUR NE SHQIPERI ,E SAPO TARGUAR TAKSAT E  SAPO PAGUARA TE GJITHA SHERBIMET E SAPO KRYERA MAKINA NUK KA NEVOJ PER ASGJE ESHT NE SUPER GJENDJE ,E GATESHME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ CMIMI 11000€ I DISKUTUESHEM
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 5500 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2008
BMW/320
€ 3500 Kilometrazha : 222400 km
M / V : 2003
Audi/A6
€ 4150 Kilometrazha : 276000 km
M / V : 2006
Volkswagen/Touran
€ 5600 Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2008