×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes bmw x5 si benzine 1 muaj e perdorur ne shiperi makina esht benzin behet 100% me gaz opsionet keyless hapet dhe mbyllet ,ndizet dhe fiket kur ke celsin ne xhep full panoram dritat xenon bi xenon marmitat me zhurem ekran i madh klima bizonale rrathet perpara te bardhe goma te reja sherbimet e sapo bera makina esht e gatshme per cfardolloj prove cmimi 11500€ i diskutueshem mundsi nderrimi 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008