×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Benz C class  w203
Vit i prodhimit : fundi 2004 ( prerje 2005)
Gomat 70% 
Gjendja gjenerike dhe motorike shum e mire dhe shitet ose nderrohet me makin me te vogel : golf 5 , ford , bmv seria 1 + lek nga ana jone ose nga ana juaj 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

BMW/X6
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 3000 km
M / V : 2009
Mercedes/A 180
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2010
Volkswagen/Golf
€ 1100 Kilometrazha : 3700 km
M / V : 1989
Volkswagen/Caddy
€ 6500 Kilometrazha : 175000 km
M / V : 2011