×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Benz C class w203 Vit i prodhimit : fundi 2004 ( prerje 2005) Gomat 70% Gjendja gjenerike dhe motorike shum e mire dhe shitet ose nderrohet me makin me te vogel
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Fiat/Multipla
€ 4000 Kilometrazha : 180000 km
M / V : 2005
Fiat/Croma
€ 3000 Kilometrazha : 170000 km
M / V : 2007
Mercedes/ML 270
€ 8000 Kilometrazha : 200000 km
M / V : 2005
Mercedes/320
€ 8000 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2006