×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes Autobus Setra ne gjendje shume te mire teknike.Autobusi eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe shume i ruajtur.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Cabstar
€ 6000 Kilometrazha : 140.000 km
M / V : 1999
Ford/Transit
€ 1500 Kilometrazha : 250.000 km
M / V : 1999
Isuzu/Npr 85
€ 7200 Kilometrazha : 170.000 km
M / V : 2005
Mercedes/Sprinter
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 187000 km
M / V : 2009