×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
AUDI A4 2.0 TDI ne fund te 2010, AUTOMATIK, FULL OPCION VETURA POSEDON: 8 Shpejtesi , Navigacion, Senzora Para dhe Mrapa, Sd card ,2 Çelsa, Libra te servisi vetyra eshte ardhe nga Zvicrra Serviset te gjitha te kryera kerri esht ne gjendje te mir
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf
€ 3000 Kilometrazha : 304510 km
M / V : 2001
Mercedes/420
€ 8700 Kilometrazha : 235000 km
M / V : 2000
Ford/Galaxy
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 600000 km
M / V : 2002
Opel/Corsa
€ 2500 Kilometrazha : 109 km
M / V : 2004