×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Audi A3 ABT-Power 2.0 TDI S-Tronic 125KW 2011 

Audi A3 ABT-Power 2.0 TDI S-Tronic Dizell, Veture me 5 dyer dhe 5 ulese, Vetura posedon 2 qelesa, Liber servisi, 
dhe eshte ne gjendje perfekte. S-Line Interiere, Komanda ne Timon, Ndrrim te shpejtesive ne Timon,  
Uleset me nxemje, Dritaret elektrike, Pasqyret elektrike me nxemje, mbyllje qendrore, 
Klimatronik Dy Zonale Automatike, ABS, SPS, AirBag, Radio, Tel, Senzora mbrapa, Lled, Bi-Xenon, etj. 
Per cdo info shtese ju lutem me kontaktoni ne 049 666 880 .
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008