×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe gjenerike km e makines jn origjinale te kontrolluara te mercedes ne itali
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 4700 Kilometrazha : 201620 km
M / V : 2006
Alfa Romeo/Të Tjera
€ 1350 Kilometrazha : 240000 km
M / V : 2000
Volkswagen/Golf plus
€ 4200 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2005
Volkswagen/Golf plus
€ 3300 Kilometrazha : 205000 km
M / V : 2005