×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shes Kamionat Man 414 , Renault 385, dhe Promolicen e aluminit, te gjitha shiten Paket ne gjendje pune shume te mire per me sbume info: 044191296 pres bleres serioz
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Transit
€ 1200 Kilometrazha : 52000 km
M / V : 1991
Mercedes/Sprinter
€ 13.5 Kilometrazha : 138.600 km
M / V : 2012
Mercedes/Sprinter
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 234000 km
M / V : 2000
Fiat/Ducato
€ 4200 Kilometrazha : 132000 km
M / V : 2007