×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Marka \ud83d\udc49Mercedes benz
Forca motorrike\ud83d\udc49320 cdi 
Lloji i kambjos\ud83d\udc49automatik
Karburanti \ud83d\udc49Nafte
Viti i prodhimit \ud83d\udc492009
Kilometrat\ud83d\udc49260000
Cmimi \ud83d\udc4915500€
Opsionet 
\ud83d\udc49 blueefficiency (konsum me i ulet)
\ud83d\udc49sedilje me memorie dhe sediljet mbrapa me levizje 
\ud83d\udc49sensor parkimi 
\ud83d\udc49distronic plus 
\ud83d\udc49vet parkim 
\ud83d\udc49night vision
\ud83d\udc49blind spot assist 
\ud83d\udc49drita interiori
\ud83d\udc49perde me buton te dyerve mbrapa dhe perdja kryesore
\ud83d\udc49telefon ne makine
\ud83d\udc49ngrohje-ftohje para dhe mbrapa
\ud83d\udc49 klima bi zonale dhe automatike 
\ud83d\udc49bi xenon night assist (reflekton rrugen vet )
\ud83d\udc49harman kardon (sistemi i muzikes) 
\ud83d\udc49baxha xhami
\ud83d\udc49linguatronic (memorizon zerin )
\ud83d\udc49makina esht porositur dhe perdorur nga Republika Federale e Gjermanise esht versioni presidencial dhe versioni me i gjat i ktij modeli makina esht e gatshme per cdo lloj prove dhe nuk ka nevoj per asnje sherbim 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/A 150
€ 4500 Kilometrazha : 200 km
M / V : 2008
Mercedes/CLK 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 189729 km
M / V : 2013
Toyota/Corol. Verso
€ 3800 Kilometrazha : 260000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Passat
€ 4990 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2006