×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Nr kontaktues : 044/976-911 

Shes Reanult Megane 1.5 dci , ekstremisht i ruajtur si nga jasht ashtu edhe nga brenda
165.000 km origjinal te garantuara me libra te servisit
Viti i prodhimit : 09.12.2010
I sapo ardhur nga Gjermania , i doganuar me daten 23.11.2020 dhe ka regjistrim 1 vit deri me daten 20.11.2021.
Vetura posedon:
Ndezje me buton START-STOP
Servo-timon
6 Airbag
Klime AC dy zonale
Bord kompjuterik
Komandat e Audios ne timon
6 shpejtsi + R
4 xhamat elektrik
Pasyre elektrike
Karrika me nxemje
Ulse nga materiali rekardo 
Drita ditore automatike i ndezen vet
Hallogenke
Mbyllje qendrore centrall
Ndezje e ndritave me telekomanden e tij nga distanca
Goma dimrit Fulda 90% 
Sinjalet treguese i ka ne retrovizor 
Hapsir te madhe ne bagazh
Komoditet dhe hapesir te mjaftueshme ne brendsi
2 qelsa telekomandues
Pronari i dyt nga fabrika
Librat e servisit
 Telefononi ne nr :044-976-911 
Presim bleres serioz
Nr i viberit: +38344606959
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 200
€ 32000 Kilometrazha : 309000 km
M / V : 2002
Mercedes/C 220
€ 47000 Kilometrazha : 205000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf 5
€ 4700 Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2007
Mercedes/E 320
€ 7700 Kilometrazha : 194106 km
M / V : 2006