×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Mercedes Benz c 203 
Makina esh ne gjendje shum te mie pune dhe shum ekonomike e gatshme per cdo lloj prove.
Makina disponon 2 celsa .hapja e dyreve dhe bagazhit me buton...Dritat automatike,baxho,kasetafon me Cd dhe aux,serdilje elektrike etj.
Per me shum info kontaktoni ne numrin 0682808733.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 4600 Kilometrazha : 21000 km
M / V : 2005
Mercedes/C 200
€ 32000 Kilometrazha : 309000 km
M / V : 2002
Mercedes/C 220
€ 47000 Kilometrazha : 205000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf 5
€ 4700 Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2007