×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet:Peugeot 5008 
Viti:2011
Karburanti: Naft
Kambio: Automatik
Forca motorrike: 1.6 
Kilometrat:132000
Cmimi:7200
Pershkrimi: Panorama ,xhama te zinje origjinal , perde origjinale ,marsha ne timon ,Navai , Bluetooth , Aux, CD,DVD, Kart Memorje ,Goma te reja , 132000 mi km origjinale me garanci , shum ekonomike dhe familjare , dy celesa,ne gjendje perfekte motorrike dhe mekanike ,shum e paster si brenda dhe jasht. Makina esht e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj .
Cmimi :7200€ I diskutueshem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Audi/A4
€ 3000 Kilometrazha : 260 km
M / V : 1998
Opel/Astra
€ 3100 Kilometrazha : 190.000 km
M / V : 2005
Volkswagen/Golf 5
€ 5500 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2008
BMW/320
€ 3500 Kilometrazha : 222400 km
M / V : 2003