×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Passat  2.0  BlueMotion  ConfortLine 

Shitet Passati 2.0 BlueMotion 2015 i sapo ardhur nga zvicrra i doganur dhe me homologim te kryer. 
Te gjitha serviset e kryara dhe me liber te servisit.
Vetura eshte ne gjendje tejet te mir, garantoj per kilometra dhe eshte i gatshum per qfardo prove. 

Viti: 2015
2.0 BlueMotion ConfortLine
Dizell
DSG
248 000 KM 

Vetura permban: Kamer, senzora para mbrapa, navigacion, nxemse ne karriga dhe shum opcione shtes.
Per me shum info: +383 49 717 544  & +383 45 804 880 

Qmimi: ME MARRVESHJE
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/A 150
€ 4500 Kilometrazha : 200 km
M / V : 2008
Mercedes/CLK 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 189729 km
M / V : 2013
Toyota/Corol. Verso
€ 3800 Kilometrazha : 260000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Passat
€ 4990 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2006