×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
SHES veturen opel corsa 1.2 benzin 2014 ne gjendje shum te mire teknike po ashtu te jashtme dhe te brendshme. Vetura poashtu posedon servisin e kryer Bojm nderrim me pikap .Vw.Opel.Renault .Citroen.Peugeot +38345888830
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Touran
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 271000 km
M / V : 2009
Land Rover/Range Rover Sport
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 256000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 257000 km
M / V : 2002