×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Vetura gjindet ne prishtine,i servisuar dhe i garantuar,ne gjendje perfekte,regjistruar deri me:04.06.2021
me shume info:+38345499662 


Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008