×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet ose ndërrohet BMW ///M330xd e vitit 2004. •Kambio Automatike, •X-drive (4x4) •Distronic (vetfrenim) •Look M3 nga fabrika brënda dhe jasht, •Ngjyrë me reflekse sipas kohës •Interiore kamosh/copë, •Tavan i zi •Sedile me ngrohje, fryrje/ç'fryrje, •Pilot automatik, • Pasqyra elektrike, •Xhama elektrik, •Xhama me reflekse, •Klima automatike •Radio CD, AUX, USB i markës Pioneer •Komanda në timon, •Sensor Dritash, •3 çelësa origjinal, •Disje Platin R17 Limited Edition, gomat 95% Makina është në gjëndje perfekte. Historik shërbimesh. Të gjitha shërbimet e kryera në kohë, Vaj dhe filtra të motorrit dhe kambios të sapo ndërruara, shërbimet jan të regjistruara në kartë dixhitale, nuk ka nevojë për asgjë, Letrat të sapo prera. E theksoj nuk ka nevoj për asgjë. Çmimi 3900€ i diskutueshëm Numër telefoni, WhatsApp : 0674788693
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Galaxy
€ 2700 Kilometrazha : 240000 km
M / V : 1999
Ford/Focus C-Max
€ 3300 Kilometrazha : 195000 km
M / V : 2006
Mercedes/C 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 212.000 km
M / V : 2007
Volkswagen/Golf
€ 3000 Kilometrazha : 304510 km
M / V : 2001