×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
shes kamion 16 22 i vitit 1985 
kamioni eshte 4x4 
me vixh dhe me dokumenta dhe sherbime te sapo bera.
Tel 0675757573
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Renault/Master
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2005
Iveco/Daily
€ 10000 Kilometrazha : 160000 km
M / V : 2002
VW/T4
€ 600 Kilometrazha : 1900 km
M / V : 1995
VW/Caddy
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 169700 km
M / V : 2007