×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Golf Plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. Shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. Ka motor 1.9 TDI me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. Makina eshte shume ekonomike. Makina i ka te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Gomat jane te reja. Vaj dhe te gjithe filtrat e sapo nderruar.Eshte e gatshme per cdo prove.
Cmimi eshte pak i diskutueshem.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Qashqai
€ 6500 Kilometrazha : 195750 km
M / V : 2009
Mercedes/E 220
€ 8500 Kilometrazha : 219000 km
M / V : 2008
Mercedes/AMG GT
€ 17500 Kilometrazha : 102000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 6
€ 6700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2010