×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
OKAZION, Shitet Golf 5
Automat - Naft
Viti 2006 2.0
Letrat deri ne Korrik 2022
Baxha
Navi, USB, Aux, DVD
KM origjinale 201620
Me kamer dhe sensor parkimi
Sensor shiu
Çmimi 4,700 € i diskutueshëm.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 180
€ 3200 Kilometrazha : 312000 km
M / V : 2002
Suzuki/Swift
€ 3300 Kilometrazha : 154000 km
M / V : 2008
Mercedes/A 180
€ 6800 Kilometrazha : 207182 km
M / V : 2011
Volkswagen/Caddy
€ 3800 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2005