×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet: fiat bravo
Viti: 2008
Karburanti: nafte
Cmimi: 4000 i diskutueshem
Numri i Celularit-Whatsapp : 355699318121 
Pershkrimi: Shitet fiat bravo 1.9 naft viti 2008 CD,AUX timon CITY dritat sipas kthimit te timonit fener me lupa makina eshte ne gjendje teper te mir si nga ana motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimete e bera ne kohe eshte shume e paster si jashte dhe brenda.Makina ka 6 muaj qe ka ardhur nga gjermania me dogan dhe letra per nj vit cmimi i diskutushem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Qashqai
€ 6500 Kilometrazha : 195750 km
M / V : 2009
Mercedes/E 220
€ 8500 Kilometrazha : 219000 km
M / V : 2008
Mercedes/AMG GT
€ 17500 Kilometrazha : 102000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 6
€ 6700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2010