×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet makina nissan cabstar 3.0 turbo interkuler ,141000 km origjinale,makina eshte shume e paster si jashte e brenda sherbime te bera gjendje te shkelqyer motorrike dhe fizike makina eshte shume shume ekonomike.Cmimi eshte i diskutueshem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

VW/Caddy
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 169700 km
M / V : 2007
Mercedes/Citan
€ 3000 Kilometrazha : 20000 km
M / V : 1980
Piaggio/Maxxi
€ 700 Kilometrazha : 1000 km
M / V : 2005
Mercedes/100 Series
Çmimi : Me Marrëveshje
M / V : 1985