×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
ne gjendje shume te mire morike gjenerike dhe estetike me te gjitha sherbimet e bera.turbo e re kit zinxhiri dhe vaj filtra te sapo nderuara goma 100% te reja nuk ka nevoje per asnje gje makina eshte me jastiqe ajri shume komode 
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Nissan/Qashqai
€ 6500 Kilometrazha : 195750 km
M / V : 2009
Mercedes/E 220
€ 8500 Kilometrazha : 219000 km
M / V : 2008
Mercedes/AMG GT
€ 17500 Kilometrazha : 102000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 6
€ 6700 Kilometrazha : 1 km
M / V : 2010