×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
vetura Mini Contryman 2.0 SD, ALL4, automatik-tiptronik, 2012, e regjistruar per here te pare ne KS shkurt 2020, importuar prej Zvicrres, 105 mije te kaluara, e servisuar pas regjistrimit te BMW Kosove, me liber servisit, lekure, karrike me nxemje, panoram edhe qe hapet senzor parkingu, +38349666614viber
                        
It'sshtë gjithashtu disi në hije nga motori 2.0 litërsh, me katër cilindra turbocharged i Cooper S. Me 189bhp, mundëson një kohë 0-62mph vetëm 7,6 sekonda.  Nuk do të ndjeheni aq të mprehtë në qafë sa kapitali MINI Cooper S, megjithëse.  Drejtuesit entuziastë do të shijojnë zhurmat sportive që prodhon shteri Cooper S, veçanërisht kur moda Sportive është e angazhuar përmes menusë dinamike të makinës.

 Kjo mund të rregullojë parametrat mekanikë për një përvojë më të përfshirë në lëvizje dhe është shumë efektive, megjithëse nuk mund të kapërcejë kufizimet fizike të peshës së konsiderueshme të Countryman.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/C 220
€ 8300 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2008
Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008