×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Mercedes E 320 cdi Avanguard,Kambio Automatike,
Klima Bizonale, limitator shpejtsie etj
Fenera Ksenon edhe me Larje,
Pasqyra te paloshme,
Sensora para-mbrapa origjinal,
Sendile gjys meshini tipike avanguard me levizje lart-posht elektrike,
Vit prodhim 12/2003,
Ngjyre blu e erret, dhe me sallon bezhe
LETRAT PER 1 VIT
E KAP TAKSA LUKSIT
Te gjitha sherbimet e bera ne kohe tek MERCEDESI
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Peugeot/407
€ 4100 Kilometrazha : 288123 km
M / V : 2005
Fiat/Grande Punto
€ 2500 Kilometrazha : 15000 km
M / V : 2006
Peugeot/5008
€ 7200 Kilometrazha : 132000 km
M / V : 2011
BMW/320
€ 7300 Kilometrazha : 224000 km
M / V : 2009