×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Mercedes-Benz S 350 Limousine 4 MATIC •Benzine •216.000 Km origjinale •automat •viti 2008 •kamer parkimi •sensore para dhe mbrapa •sedile me ngrohje dhe ftohje •SUPER FULL OPSION Makina sapo ka ardhur nga Zvicra eshte me dogane te paguar • E gatshme per cdo kontroll teknik dhe eshte ne gjendje shume te mire. autosrada kavaje-rrogozhin KM 3 Kavaja, Tiranë, Albania Tel : 0682051308
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/200
€ 3900 Kilometrazha : 256000 km
M / V : 2001
Opel/Astra
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 199999 km
M / V : 2000
Volkswagen/Touran
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2009
Ford/Grand C-max
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 163000 km
M / V : 2007