×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
\u274cShitet\u274c
-Mercedes Benz E class (Look Amg)
-Forca motorrike: 200 Cdi (shume ekonomike)
-Viti i prodhimit:2004
-Kilometra: 220.000 (origjinale)
-Kambio automat tiptronic (C,S)

Opsionet qe disponon:
-Parakolp 63 amg fabrike
-Marmita Amg
-Maskarine e zeze
-Sallon cope i zi i paster
-Sedilje elektrike 
-Timon lekure 
-Komando ne timon
-Klima 2 zonale
-Cruise control
-Central lock
-Cd/Am/Fm/Aux
-Dritat Xeno

Makina eshte ne gjendje te perkryer estetike dhe motorrike.Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.
-Cmimi: 4900€
-Nr kontakti: +355 68 826 3482
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 4100 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2006
Audi/A4
€ 7900 Kilometrazha : 174000 km
M / V : 2009
Audi/A3
€ 5300 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2006
Volvo/XC90
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250.000 km
M / V : 2005