×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Mercedes Benz E-Class 350 BLUETEC , prodhuar  ne korrik 2014, e blere ne Berlin-Gjermani , Makinen nuk e kap taksa e luxit. Eshte LUNGO dhe full options , me 10 marsha ( 9+1 njetro), motorr te fuqishem dhe ekonomik, me vete parkim pa prek timonin (AUTOPARK) , Timon druri multifunksional , Bluetec ,Eco start/stop, sediljet me sistem NGROHJE+FTOHJE+fryrje+ çfryrje, baxha xhami, navigator multifunksional, kompjuter bordi, perde anesore dhe mbrapa (mbrapa me buton) , marsha ne timon F1 +/- , Dritat Intelligent Light System *Full Led*, Stopat Mbrapa Led, Distronic, Intelligent Drive, Attention Assist, Assist Graphic, Traffic Sign Assist, DTR+Steer Assist, Pre-Safe Brake, Blind Spot Assist, Lane Keep Assist, Clima Tronic, Sistem Audio Harman/Kardon
Makina eshte full options ,
serviset jan bere tek koncesionaret e Benzit.
Shitet ose nderrohet me foristrad .cmimi 23500€ i disk
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 5500 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2008
BMW/320
€ 3500 Kilometrazha : 222400 km
M / V : 2003
Audi/A6
€ 4150 Kilometrazha : 276000 km
M / V : 2006
Volkswagen/Touran
€ 5600 Kilometrazha : 218000 km
M / V : 2008