×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
\u274cShitet\u274c
Mercedes-Benz C class 
-Amg packet
-Motorri 300 benzin-Gaz V6
-Impjanti i sapo vendosur
-4 matic
-Viti i prodhimit: 2010
-182311 km origjinale
-Kamio automat 7g tiptronic (E,S)
Opsionet shtese
-Ngjyre blu e erret shume e vecante 
-Sallon lekure ngjyre perle shum i paster
-Tavan i zi cope
-Sedilje elektrike
-Sedilje me ngrohje
-Sensor shiu 
-Sensor dritash
-Pasqyra me palosje
-Baxho xhami 
-Timon lekure AMG me komando ne timon 
-Navi i vogel
-Bluetooth telefon 
-Memory card
-Aux/Fm/Am/Cd
-Dritat xenon
-Fener inteligjent me lupa
-4 Goma Continental te sapo vena 10/10
E doganuar dhe me dokumenta te rregullta per 1 vit kolaudim per 2 vjet,targ e perzgjedhur
Ne super gjendje motorrike 
Te gjitha sherbimet e kryera.
Mund ta kontrolloni tek servisi juaj i besuar,makina esht e mbajtur per qejf
Cmimi : 8900euro 
Nr kontakti: +355 68 826 3482
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf 5
€ 4100 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2006
Audi/A4
€ 7900 Kilometrazha : 174000 km
M / V : 2009
Audi/A3
€ 5300 Kilometrazha : 210000 km
M / V : 2006
Volvo/XC90
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250.000 km
M / V : 2005