×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
MERCEDES BENZ C220CDI 
•MODEL ELEGANCE 
•VITI 11/2005 
•KAMBIO AUTOMATIKE 
•KM 260.000 (Origjinale/Lehtesisht te verifikueshme tek MB ALBANIA) 
•XHAMA TE ZINJ 
•DISQE R17 MERCEDES 2018 
•GOMA TE REJA 
•PASQYRA ME PALOSJE 
•SALLON GRI 
•SENDILJE ELEKTRIKE 
•PILOT AUTOMATIK 
•LETRA TE PAGUARA 
•MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE SI DHE ESTETIKE 
PER ME SHUM NA KONTAKTONI 
CEL: 069 53 17 388 
CMIMI : 4600€ i diskutueshem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Golf plus
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 213000 km
M / V : 2011
Mercedes/220
€ 4500 Kilometrazha : 210.000 km
M / V : 2003
Volkswagen/Golf 6
€ 6800 Kilometrazha : 150000 km
M / V : 2011
Audi/A3
€ 4850 Kilometrazha : 173000 km
M / V : 2005