×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Mercedes-Benz C220 cdi (nafte) . Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Kambio automat,viti 2002 . Makina eshte me letra te prera per nje vit, deri ne Nentor 2020. Makina ndodhet ne Shkoder.Te interesuarit te kontaktojne ne cel:0694530289
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Rover/200
€ 2000 Kilometrazha : 130000 km
M / V : 1997
Mercedes/E 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 190000 km
M / V : 2001
Lancia/Ypsilon
€ 2700 Kilometrazha : 101000 km
M / V : 2004
Mercedes/B 180
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 160000 km
M / V : 2014