×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
MAZDA 6 2.0 BENZIN+GAZ
VITI 2006
KAMBJO AUTOMATIKE
KOMPJUTER BORDI
PILOT AUTOMATIK
KOMANDA NE TIMON
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
E sapo ardhur nga zvicra dhe sapo targuar,me letra te paguara per 1 vit,taksat deri ne korrik 2023 kurse kolaudim deri korrik 2024,me sherbime te kryera,ne gjendje shume te mire
cmimi 4100 euro
0688242790
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Audi/A6
€ 9300 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2010
Volkswagen/Golf 7
€ 5500 Kilometrazha : 177000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf plus
€ 7500 Kilometrazha : 176000 km
M / V : 2011
Volkswagen/Golf 4
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 230000 km
M / V : 2002