×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
????SHITET???? ?Karrotrec Mercedes-Benz ATEGO EURO4 ?Viti 2003 ?Me Dogan Te Paguar Gati Per Targa ?Pedana E Levizshme Dhe Me Perthyerje ?Goma Te Reja ?Gjendje Te Shkelqyer ?Cmimi I Diskutueshem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/300-Series
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 200000 km
M / V : 1988
VW/TYP 2
€ 1450 Kilometrazha : 000007 km
M / V : 1915
Mercedes/300-Series
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 950000 km
M / V : 1999
Mercedes/400-Series
€ 14000 Kilometrazha : 3160000 km
M / V : 1999