×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Isuzu e 2004 3.0 nafte turbo vetshkarkuese dopio gabine dopio gome me permasa 2.40x2.5.x40 Makina eshte me dogan te paguar shume e paster si brenda dhe jashte eshte ne gjendje te shkelqyer si e re pa asnje te gervishur. Cmimi 7200 euro i diskutueshem.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

VW/Caddy
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 169700 km
M / V : 2007
Mercedes/Citan
€ 3000 Kilometrazha : 20000 km
M / V : 1980
Piaggio/Maxxi
€ 700 Kilometrazha : 1000 km
M / V : 2005
Mercedes/100 Series
Çmimi : Me Marrëveshje
M / V : 1985