×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Isuzu e 2004 me dogane te paguar gati per targa 3.0 naft vetshkarkuese ne te tre krahet permasat e karoceris 3.25 x 2.05 x40 makina eshte ne gjendje te shkelqyer shume e mbajtur si brenda dhe jashte.Cmimi 7200 euro i diskutueshem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

VW/Caddy
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 169700 km
M / V : 2007
Mercedes/Citan
€ 3000 Kilometrazha : 20000 km
M / V : 1980
Piaggio/Maxxi
€ 700 Kilometrazha : 1000 km
M / V : 2005
Mercedes/100 Series
Çmimi : Me Marrëveshje
M / V : 1985