×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
HONDA JAZZ 1.4 BENZIN,VITI 2005,KAMBJO AUTOMATIKE ME MARRSHA NE TIMON F1,KLIMA BIZONA,KOMANDA NE TIMON,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,MBYLLJE QENDRORE ME PULT,E ARDHUR NGA ZVICRA,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,CMIMI 3300euro,
0692113525
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 320
€ 7700 Kilometrazha : 209000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 5
€ 4500 Kilometrazha : 212153 km
M / V : 2005
Mercedes/E 220
€ 6600 Kilometrazha : 221000 km
M / V : 2008
Mercedes/B 200
€ 5200 Kilometrazha : 167827 km
M / V : 2008