×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Golf 6 Plus 2.0 TDI me tabela te Bujanocit
- DSG Automatik / Tiptronike
- Motori 2.0 TDI Diesel
- Viti:2011
- Fuqia KW 103 / PS 140
- KM: 176 000
- Enterier i veqante "Isofix"
- Tempomate
- Bordkompjuter
- Navigacion + Tauch Screen
- ABS / ESP / AIRBAG
- Radio Cd / Mp3 / Aux / USB / SD-Kart
- Klimatronik dy Zonale
- Uleset me nxemje
- Xhama me Rryme 4x
- Senzor shiu
- Pasqyret levizese + me nxemje
- Pasqyret palohen me rryme
- Senzora parkingu Para / Mbrapa
- Park Assist - Vet Parking
- Drita Automatike, drita per kthesa, drita te mjegulles
- Pastrim i Dritave
- Dy Qelsa, Immobilizer, Alarm
- Kukën tërheqëse
- Automjet jo-pirja e duhanit
- Regjistrim deri me 27.08.2023  - 1 vite te plot

- Kilometra origjinale 100% të garantuara me libra të servisit si dhe dokumentacion percjelles.
- Rrypin dhëmbzor (Rebrasnin) të sapo ndrruar
- Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim!

Tel. +383 44 824 848 (Viber, WhatsApp)

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Audi/A6
€ 9300 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2010
Volkswagen/Golf 7
€ 5500 Kilometrazha : 177000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 5
€ 4100 Kilometrazha : 220000 km
M / V : 2006
Audi/A4
€ 7900 Kilometrazha : 174000 km
M / V : 2009