×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Volkswagen golf5 

1.9  (105ps) blueMotion 2008 

220.000 km me historik sherbimesh 

Kamio Automat DSG 

Sallon lekure , disqe 17’ me goma 80% makina disponon dhe goma te reja dimerore , sensore parkimi , fenere Xenon Bi-xenon ,xhama jeshil , sensore shiu dhe debore, shume ekonomike 6.5-7 L/100km  

0694419676

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Volkswagen/Passat
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 300000 km
M / V : 1988
Mercedes/ML 350
€ 13500 Kilometrazha : 185000 km
M / V : 2011
Audi/A6
€ 6000 Kilometrazha : 210.000 km
M / V : 2005
Ford/Fiesta
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 211.000 km
M / V : 2005