×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Golf 7 1.6 Diesel (i) te kuqe Viti 2014 Manual Bluemontion Senzor para dhe mbrapa I Doganuar Rks i pare 5 shpejsi 2 Qelsa Ne Gjendje perfekte Pulla ne timon Auto pilot Auto hold Start-stop Serviset e kryme Shpenzime minimale Nr.kontaktues 044-100-211 044-900-809 viber
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Opel/Astra
€ 6500 Kilometrazha : 130000 km
M / V : 2007
Mercedes/C 220
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 171000 km
M / V : 2007
Mercedes/220
€ 3600 Kilometrazha : 263000 km
M / V : 2001
Opel/Zafira
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 211000 km
M / V : 2002