×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Volkswagen Golf IV 1.9 TD(I) e kuqe motorr tipi ri GOLF 5 me letra te sapo paguara per 1 vit deri ne 04/2021.Makina disponon Clima Tronic,ABS,8 airbag,Esp,4 Xhama elektrik,Pasqyra Elektrike Antifurt origjinal me alarm dhe mbyllje qendrore me pult (2 celesa me pult),Disqe alumini origjinale + 4 goma te 80%,..Makina nuk ka nevoje per asgje te gjitha sherbimet e sapokryera,e gatshme per cdo prove! Cmimi i diskutueshem
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 2
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 235806 km
M / V : 1988