×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
Shitet Golf 4 Karavan  Tdi viti 1999 ne gjendje shum tmir i ruajtur si brenda ashtu dhe jashte.
Vetura posedon\u2b07\ufe0f\u2b07\ufe0f\u2b07\ufe0f
\u2705Rks 1vit
\u2705Klim
\u2705abs
\u2705mbyllje qendrore
\u2705ulset me nxemje
\u2705Fellne tmira
Kontakto 
\ud83d\udcde046 110 097 
\u260e\ufe0fviber 044 175 632
Mesengjer
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Mercedes/E 270
€ 2600 Kilometrazha : 300000 km
M / V : 2001
Volkswagen/Golf 4
€ 4800 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003
Mercedes/E 280
€ 7500 Kilometrazha : 225000 km
M / V : 2008
Volkswagen/Golf 2
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 235806 km
M / V : 1988