×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
\u2611\ufe0fMarka,Modeli; Ford Kuga                                
\u2611\ufe0fViti:2012
\u2611\ufe0fKamio:Automatik
\u2611\ufe0fTarga:te huaja
\u2611\ufe0fKm:154.494 
\u2611\ufe0fNgjyra:E zeze
\u2611\ufe0fCmimi:10,800€
\u2611\ufe0fTelefoni:0674060801
\u2611\ufe0fVendollja:Durres
\u2611\ufe0fOpsionet shtes: Ford kuga 2012 e sapo ardhur  me km origjina me dagan te paguar,  kamio automatik, naft, xhama te zinje, baxha xami, senosra parkimi para dhe mbrapa,   sendile me ngrohje,navigartor pasqyra elektrike, 4x4
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Toyota/Yaris
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 250 km
M / V : 2007
Audi/A3
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : 170000 km
M / V : 2015
Mercedes/A 170
€ 3800 Kilometrazha : 150000 km
M / V : 2005
Mercedes/250
Çmimi : Me Marrëveshje Kilometrazha : . km
M / V : 1989