×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
makina esht ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike impjanti i gazit esht montuar ne fabriken e fiatit cilsia e karbutantit esht euro 5B radio cd goma 15 vendodhja ne tirane
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Automjete të ngjashme

Ford/Fusion
€ 2800 Kilometrazha : 200 km
M / V : 2007
Ford/Fiesta
€ 2500 Kilometrazha : 200 km
M / V : 2006
Volkswagen/Passat
€ 4300 Kilometrazha : 250 km
M / V : 2006
Opel/Astra
€ 3200 Kilometrazha : 250000 km
M / V : 2003